Otomobil YorumlarıVolkswagen

Volkswagen scirocco yorumları

Volkswagen scirocco ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

En önemli kaza nedenlerinden biri frenleme esnasında oluşan kızaklama ile kontrolün kaybedilmesidir. Ancak Anti blokaj sistemi(ABS) ve hidrolik fren asistanı sayesinde sert frenleme esnasında bile kontrol sürücüde olmaya devam eder. Bu sayede aracınızı mümkün olan en kısa süre ve mesafede durdurabilirsiniz.

Opsiyonel olarak sunulan ESP sistemi ile aracın sürüş dinamikleri sürekli kontrol edilerek öne ya da arkaya kayma gibi risk oluşturabilecek durumlarda kontrolün sizde olmasını sağlıyor.

Eğitim kalkış asistanı, yokuş yukarı aracınızı kaldırırken siz ayağınızı frenden çektikten sonra da belli bir süre frene basmaya devam eder ve bu şekilde size aracınızı kaydırmadan güvenle kaldırabilme fırsatı sunar.

Volkswagen düşük devrin gücünü yüksek devrin performansıyla buluşturan bir teknoloji geliştirerek otomobil dünyasında dönüm noktası olan bir buluş yaptı: TSI motor. Bu ileri motor teknolojisinin altında yatan oldukça basit bir çözüm. Bugüne kadar üretilen iki farklı ve güçlü motor tipinin en iyi özelliklerini bir araya getirmek TSI’ı yaratmak için yetti. Sonuç olarak ikisinden de daha az yakıt tüketen yepyeni bir motor ortaya çıktı. Dünyanın çift şarjlı, direkt enjeksiyonlu bu ilk benzinli motorunda Supercharger (kompresör) teknolojisinin düşük devirlerdeki gücü ve Turbocharger’ın yüksek devirlerdeki üstün performansı bir araya geliyor. Birbirleriyle bu kadar iyi anlaşan bu iki motor tipi birlikte bir tek şey için çalışıyor. Kesintisiz performans ve düşük yakıt tüketimi.

Scirocco’nun iç tasarımı sportif dokunuşları ile göz dolduruyor. Spor koltukları Easy Entry (kolay biniş teknolojisi) özelliği ile büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Sportif deri direksiyonu, üçgen şekli ile farklı tasarlanan kapı kolu,beyaz aydınlatmalı gösterge paneli, Scirocco’nun iç tasarımının sportif özelliklerinden sadece birkaçını oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir