Otomobil

2019’da Yeni Çıkacak Araç Modelleri

Yeni teknoloji sistemleriyle donatılmış araç modelleri 2019’da piyasada olacak. BMW X4 ses komutuyla kendi kendine park edebilen araç modellerinden biri olacak. 2019 yeni araç modelleri arasında; Volvo V40, Volkswagen Golf, Skoda Vision X, Mazda 3, Honda CR-V Hybrid, Honda CR-V Hybrid, AUDİ Q4 gibi araç modelleri yer alıyor.

2019 Araç Modellerindeki Yenilikler

Elektrikli motor sistemi yeni araç modellerinde öne çıkan bir özellik. Benzinli araçla Dizel deneyimi yaşatacak özellikler de 2019 araç yenilikleri arasında. Hibrit araçlar ve elektrikli araçlar elbette yeni dönemin gözdesi olacak.

Dijital ekranlar, konuşan araçlar, insan sesini algılayabilen araçlar 2019 yılı araç yenilikleri arasında karşınıza çıkacak. Benzinli, Dizel, Hibrit ve Elektrikli araç çeşitleri bir tek modelin farklı versiyonları olarak da sunulacak.

2019 yılında otomobil teknolojilerinde büyük gelişmelerin etkilerini göreceğiz. Yayaları algılama, park etme gibi özellikler trafik kazalarını da önleyecek özellikler arasında bulunuyor. 2019 yeni araç modelleri bilimkurgu filmlerdeki araçları aratmayacak özelliklere sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir