Otomobil

Geleceğe Yakından Bakın

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde Otomotiv Distribüterleri Derneği tarafından bu sene 17.’ncisi düzenlenmiş olan İstanbul Autoshow başladı. Gerçekleştirilen fuarda ODD bünyesinde bulunan 19 markanın yeni ve satışı olan modelleri sergilenmeye devam ediyor.

Fuarda piyasada bulunan ve en uygun fiyatta olan otomobil seçeneklerinden en lüks otomobil modellerine kadar oldukça geniş bir seçenek sunuluyor. Geleceğe Yakından Bakın sloganıyla gerçekleştirilmiş olan İstanbul Autoshow günümüzün ve geleceğin teknolojilerini sunuyor. Otonom sürüş, entegre iletişim çözümleri, akıllı araçlar ve çevreci araçlar gibi konularda sağlanmış olan yenilikler sergileniyor. Fuara gelen ziyaretçiler oldukça yakın bir gelecekte hayatlarına dahi olacak bu otomobilleri deneyimleme fırsatı da buluyor.

Öğrencilere Ve Bayanlara Hafta İçi Ücretsiz

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Autoshow’un giriş ücreti hafta içi 10 TL, hafta sonu ise 20 TL olarak belirlenmiş durumda. Bayanlar bu fuara hafta içi ücretsiz olarak girebilme şansına sahip. Öğrenciler ise hafta içi ücretsiz olarak girebilecek fakat hafta sonu öğrencilerin giriş ücreti 5 TL olacak. Fuarın bitiş sürecine kadar Kadıköy iskelesinden ve Atatürk Havalimanından kalkan servisler sayesinde ziyaretçiler ulaşım sağlayabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir