Otomobil YorumlarıPeugeot

Peugeot 3008 yorumları

Peugeot 3008 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Peugeot 3008’in şık stili birden çok çağrışımları beraberinde getiriyor: Güç, dinamizm, estetik, değer, yenilikçi bir tasarım, şaşırtıcı dinamizm. 3008’in güvenliği, sağlamlığı hissettiren ölçüleri ve zengin donanımı, segmentine farklı bir soluk getirecektir.

Daha üst segmentlerde görmeye alıştığımız özelliklere ek olarak, uçak kokpitlerinden esinlenerek tasarlanmış ve tüm detaylarına baştan sona ayrı bir önem verilmiş ön konsolu sayesinde sürücü güvenilir, farklı ve estetik değerler taşıyan bir alanda olmanın ayrıcalığını yaşayacaktır. Ayrıca aracın panoramik cam tavanı sayesinde sürücü ve tüm yolcular ferah ve aydınlık bir iç alanın rahatlığını yaşayacaklardır.

3008’in içerisinde sürücü, ergonomik ve son derece rahat bir sürüş pozisyonunun tadını çıkaracaktır. Yolcular kendi yerlerini rahatça bulabilecekleri hacimli, rahat ve zarif bir iç mekandan faydalanmaktadırlar.

Peugeot’nun bilgi birikimi ve uygulanan en son teknolojiler sayesinde 3008 iç ve dış boyutlarından beklenmeyecek bir şekilde yüksek bir performans ve üstün bir yol tutuşu sağlar.

Peugeot 3008 tüm şartlara uygun, optimum güvenlik sağlayan bir araç olarak tasarlanmıştır: Sürüş esnasındaki güvenli yol tutuş ve aktif güvenlik özelliklerinin yanı sıra, pasif güvenlik açısından da sunduğu standart güvenlik donanımlarıyla (ESP, sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları) rakiplerinden bir adım öndedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir