Otomobil YorumlarıPeugeot

Peugeot RCZ yorumları

Peugeot RCZ ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

RCZ ‘in heykelsi, aerodinamik ve şık tasarımı, orijinal bir gövde üzerinde yükselen yeni, uyumlu ve enerjik dengeler sunuyor. Çift bombeli tavan ve arka cam, teknik bir ustalık oluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda her ayrıntısı kalite ve özgünlüğü maksimum düzeyde işlenen bir tasarım imzasını da taşıyor. Ön cam, siyah tavan ve renkli arka cam, alüminyum iki kuşak ile belirgin şekilde bir süreklilik sağlıyor. Markanın coupé-cabriolet geçmişinden ve uzmanlığından yararlanan RCZ, Peugeot yelpazesinde isminin ortasında ‘0’ ya da ‘00’ kullanılmayan ilk model olma özelliğine sahip. RCZ üstün sürüş keyfi ile yeni bir çağın başlangıcını simgeliyor.

RCZ’nin iç tasarımı sürücüyü otomobile bindiği andan itibaren sportif, seçkin ve ayrıcalıklı bir atmosferle karşılıyor. Konfor ve güven duygusuyla birlikte sürücüye direksiyonun arkasında benzersiz bir keyif yaşatıyor. Ergonomik sürüş pozisyonu RCZ’in yoldaki özelliklerinin keyfini çıkarmak açısından ideal. Spor koltukları gövdenin şekliyle uyum gösteriyor ve otomobil ile bir bütün oluşturma hissi yaşatıyor. Direksiyon simidi ve bütün kontroller ergonomik şekilde konumlandırılarak konfor ve sürüş keyfini arttırıyor.

Peugeot RCZ, Euro 5 Avrupa emisyon standartlarını karşılayan iki yüksek performanslı motor seçeneğiyle donatılıyor. 156 hp ile 200 hp seçeneklerine sahip motor performansı ve yakıt tüketimi beklentilerinizi karşılıyor.

Peugeot RCZ aracın her durumda optimal dengesini korumak ve sürüş keyfi sağlamak için bir kaç işlevi birleştiren komple bir fren sistemi ile donatıldı. ESP® (Elektronik denge programı),ABS fren sistemi,REF (Elektronik fren güçü dağıtım sistemi), AFU (Acil fren yardımı), CDS (Dinamik denge kontrolü), ASR (Antipatinaj sistemi), DSG (Direkt algılamalı lastik basınç düşüklüğü sensörü), Akıllı çekiş kontrolu sistemi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir