Peugeot 308 yorumları

Peugeot 308 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

308, yeni görünümü ile Peugeot markasının geleceğine ışık tutuyor. SR1 konsept aracının ön görünümüne entegre edilen LED ve viraj yönlendirmeli farları, rakipsiz hava sürtünme katsayısı teknolojide de ne kadar önde olduğunu kanıtlıyor. Donanımlar versiyona/ülkeye göre değişiklik göstermektedir.

Arttırılan üretim kalitesi: Yeni Peugeot 308’in iç mekanındaki arttırılan üretim kalitesi, her detayda kendisini belli ediyor. Panoramik cam tavan önden arkaya kadar tüm tavanı kaplıyor ve aracın aydınlığını arttırıyor, tüm yolculukları farklı keşiflerle dolu deneyimlere dönüştürüyor. Çocuklar Yeni 308’den çıkmak istemiyor. Donanımlar versiyona/ülkeye göre değişiklik göstermektedir.

İlk Bakışta dikkat çeken LED gündüz farları, 2 farklı tasarımı birleştirerek fark yaratıyor. Yeniden tasarlanan ön kısım, kaput, tampon, farlar ve çamurluklar ön görünüşte sadelik ve sportifliği birleştiriyor. Sınıf Lideri hava sürtünme katsayısı: 0,28cd Sınıf Lideri hava sürtünme katsayısı Yeni 308’in rüzgar direncini azaltarak yakıt tüketimini azaltıyor ve performansı arttırıyor. Rüzgar direnci araç hızlandıkça artan ve aracın birçok teknik verisinin oluşmasını sağlayan en önemli karşıt güçtür.

Peugeot 308’in yarı yüksek yapısı araç içinin ferahlığını ve konforunu sağlamak amacıyla çok iyi düzenlenmiştir. Gövdeyi saracak şekilde tasarlanan ön koltuklar, çok sayıda kullanışlı eşya gözleri ve iç aydınlatma iç mekan konforunu en üst düzeye çıkarır. Peugeot 308’de,Panoramik cam tavan sayesinde arka koltuklara kadar ulaşan güneş ışığından doyasıya faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir