Mitsubishi ASX yorumları

Mitsubishi ASX ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Mitsubishi ASX’in tasarımında 4 değişik elementle yola çıkıldı. SUV aracının karakteri, aerodinamik, kinetik tasarım ve yaya güvenliği. MIVEC motor ekonomi ve performansı optimize ederek düşük yakıt tüketimi sağlar. 1.8L DI-D motor ise dizel binek araçlarda en düşük sıkıştırma oranına sahip dizel motordur.

Sürüş keyfi güvenle başlar ve güven kontrolden gelir. ASX, yola daha sağlam tutunmak için geniş sırtlı lastiklere ve 2670 mm’lik uzun dingil aralığına sahiptir. ASTC (Aktif Denge ve Çekiş Kontrolü) ile birleşen AWS (4 çeker çekiş kontrolü), zorlu yol koşullarında mükemmel bir denge ve yol tutuşu sağlar.

Auto Stop&Go, yuvarlanma direnci düşük lastikler, yüksek verimli alternatörün birleşimi olan Cleartec ile, yakıt ekonomisi ve düşük karbondioksit emisyonu sağlanır. ASX, kazayı engelleyecek ABS, EBD, BA, ASTC, HSA gibi aktif güvenlik özellikleri ve 7 SRS hava yastığı, RISE gövde yapısı gibi pasif güvenlik özellikleriyle donatılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir