MitsubishiOtomobil Yorumları

Mitsubishi Lancer yorumları

Mitsubishi Lancer ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Dünyanın en zorlu ralli başarılarından esinlenildi. Daha geniş ve konforlu hale getirilerek üstün ekipman özellikleriyle donatıldı. Lancer, sürücü diz hava yastığı dahil toplam 7 hava yastığı, RISE gövde ve ASTC gibi güvenlik özellikleriyle sizi en iyi şekilde korumak üzere tasarlandı.

Dünya rallilerinde 35 yıldır yarışan Lancer Sedan, sadece yüksek mühendislik standartlarıyla elde edilebilecek “en hızlı” ve “mutlak güvenilirlik” sıfatlarını da kazandı. 5 kişinin rahat ve konforlu seyahat edebilecekleri bir kabin sizi bekliyor. Arkadaki 60/40 oranında yatırılabilir koltuklar esnek yükleme alanları sunuyor.

Mitsubishi Lancer, sürüş zevkinin düz yollarda olduğu gibi virajlarda da etkili olarak devam etmesi için çok kollu arka süspansiyon sistemine ve çok sert bir şasiye sahip. Tamamen yeni ve ultra sert gövde yapısına sahip Lancer, spor bir aracın vazgeçilmezi olan gelişmiş dört tekerlek ve bağımsız süspansiyon sistemiyle donatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir