MitsubishiOtomobil Yorumları

Mitsubishi Colt yorumları

Mitsubishi Colt ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Geniş iç hacim, az yakıt tüketimi gibi pek çok özelliğinin yanı sıra, MITSUBISHI COLT sınıfının en geniş donanımlı aracıdır. Kompakt boyutları ve son teknoloji kullanımı sayesinde COLT, mükemmel yakıt ekonomisi ve düşük CO2 emisyon değeri sağlıyor.

COLT’un seyir halinde ihtiyaç duyulan tüm bilgileri verebilen, kolay okunan gösterge paneliyle tüm bilgi önünüzde. MITSUBISHI’nin değişken zamanlamalı supap kontrol sistemi motoru ekonomi performans arasında optimize eder ve her koşulda düşük yakıt tüketimi sağlar.

MITSUBISHI’nin değişken zamanlamalı supap kontrol sistemi motoru ekonomi performans arasında optimize eder ve her koşulda düşük yakıt tüketimi sağlar. Geniş ve soğutuculu torpido gözü, mükemmel surround müzik sistemiyle yol bilgisayarı ve Cruise Control Sistemi ile COLT’un konfor ve kontrol gücü sizde olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir