Mini

Mini cooper Paceman yorumları

Mini cooper Paceman ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yaratıcılık tüm canlılığıyla hayata geçiyor. Eğimli tavan çizgisi ve dinamik omuz çizgisiyle MINI Cooper Paceman tam bir sanat eseridir. Motorunun tek bir devri şehrin tüm enerjisini açığa çıkararak, bu otomobilin sokaklar için yaratıldığını gösterir.

Paceman ailesinin en hafif üyesi MINI Cooper Paceman’in ağırlık yönünden avantajlı olması, otomobile çeviklik ve verimlilik kazandırır. Yüksek performanslı Powertrain motor düşük devirlerde yüksek tork sağlarken, altı ileri düz vitesi sayesinde 0-100 km/sa arasını zahmetsizce 10,4 [11,5] saniyede kat eder.

Spontan ruhu sayesinde her yolculuğu bir maceraya dönüştürür. Dostlarınızı arka bölümün hissettirdiği salon atmosferi ile etkilerken, siz de ön kısımdaki spor koltukların sunduğu konforun keyfini çıkarabilirsiniz. Veya ihtiyacınıza göre arka iki koltuğu katlayarak bagaj alanını genişletip, eşyalarınızı rahatça yerleştirip yola çıkabilirsiniz.

MINI Cooper Paceman’in iç kısmında da tasarım hikayesi mütevazi bir stille devam eder. MINI’nin simgesel elips şekli, tüm yan panel boyunca ilerleyerek iç mekanın boyutlarını görsel olarak genişletir. Optimum seviyede ayarlanmış koltuk yüksekliği sayesinde sürücü koltuğuna oturduğunuzda, yola hakim şekilde otomobilinizi kullanabilirsiniz.

Konsol yerine merkezi ray sistemine sahip MINI Cooper Paceman; iPhone, iPod, içecek kutuları gibi eşyaları sabit tutabilmenizi sağlar. Dark Silver renk merkez konsolu sararak, spor görünümü artırırken, iç yüzeyler Carbon Black renkle uyum içindedir. Elbette, isteğe göre kişiselleştirme her zaman gibi bir seçenek olarak sunulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir