MiniOtomobil Yorumları

Mini John cooper works yorumları

Mini John cooper works ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Asfaltın ustası: tavan ve dış aynalar motor sporları için olağanüstü bir tutkunun işaretidir. Altıgen örgülü radyatör ızgarası, fren soğutması için ön ızgaranın altında bulunan ayırt edici hava girişleri ve merkezi ikiz egzoz çıkışı da aynı tutkuyu tamamlıyor. İç tasarımdaki kontrast kırmızı tasarım elemanları ve tipik kareli yarış görünümü ile spor koltuklar, aracın sportif dinamiklerini vurgular.

Her yönüyle stil: hafif alaşım jantlar çeviklik duygusunu garanti eder. Parti burada devam ediyor: muhteşem hi-fi ses ve ileri teknoloji ürünü iletişim.

Çeşitli seziciler tehlikeleri doğmadan önce algılar, böylece zamanında tepki verebilirsiniz. Zorlu durumlarda akıllı süspansiyon ve fren sistemleri size destek olur. Dört tekerlek üzerinde maksimum güvenlik: bir çarpışma durumunda, yüksek kalitedeki güvenlik donanımı size her yönden, en uygun korumayı sağlar.

Önden çarpışma durumunda sürücü ve yolcu hava yastıkları başı ve üst gövdeyi korur. Yan ve baş hava yastıkları yandan darbe durumunda baş, göğüs ve karın yaralanmalarını önlemeye yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir