Mini cooper countryman yorumları

Mini cooper countryman ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Dik ızgara ve güçlü omuz çizgisi, karakteristik farlarla daha da vurgulanır. Yanlarda ise dört kapı ve dinamik tasarımlı yan hava olukları gibi diğer detaylar bulunur. Arka tarafta ise bagajı açmaya yarayan MINI logosuyla göz alıcı bagaj kapağı yer alır.

Her yönüyle stil: hafif alaşım jantlar çeviklik duygusunu garanti eder. Parti burada devam ediyor: muhteşem hi-fi ses ve ileri teknoloji ürünü iletişim.

MINI Countryman, yakın korumanız: tehlikeler doğmadan çeşitli seziciler tarafından algılanır, böylece zamanında tepki verebilirsiniz. Zorlu durumlarda akıllı süspansiyon ve fren sistemleri size destek olur.

Herhangi bir durumda en uygun frenleme dört adet disk fren, standart olarak sunulan Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS) ve Viraj Fren Kontrolü (CBC) ile sağlanır. Elektronik Fren Kuvveti Dağılımı (EBD) fren kuvvetinin ön ve arka aks arasındaki dengesini düzenler. Fren Asistanı işlemi hızlandırır, maksimum fren basıncı sağlayarak fren mesafesini en aza indirir.

Standart bir özellik olan Dinamik Denge Kontrolü (DSC), motor yönetimine müdahale ederek ve gerektiğinde ön ve arka tekerleklere ayrı ayrı fren kuvveti uygulayarak dengesiz sürüş koşullarının oluşmasını engeller . DSC aynı zamanda Yokuş Asistanı da içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir