MercedesOtomobil Yorumları

Mercedes E 220 cdi yorumları

Mercedes E 220 cdi ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Gözünüz de sizinle birlikte sürüş yapar. Yeni E-Serisiʼnde elbette memnuniyetle. Tasarım iyi bir zevk, netlik ve konfor meselesidir. Bu yüzden yeni E-Serisi hem özellikle estetik hem de hissedilebilir bir ergonomi ile ikna edicidir. Yenilikler içeren dış görünümü, aracı daha güçlü ve daha dinamik hale getirir. İsteğe bağlı donanım konsepti AVANTGARDEʼda örneğin yıldız ve yeni 2 lamelli radyatör ızgarası buna katkı sağlar. Yan kısımlar belirgin şekilde keskin orantılara sahiptir. İç mekanda yeni tasarlanmış 3 tüplü gösterge tablosu, analog saatli orta konsol ve kaliteli malzeme seçimi olumlu şekilde dikkat çeker. Elbette kendi fikirleriniz ve iyi zevkiniz için de yer mevcuttur. Çünkü iç mekanda örneğin yeni bir renk çeşitliliği ile daha da bireyselleştirme imkanları vardır.

Mercedes-Benzʼin bütünsel güvenlik konsepti aktif ve pasif sistemleri birleştirir ve yolcuları en iyi şekilde korur. Yeni E-Serisi Sedanʼda zaten yüksek olan standartlar daha da optimize edildi. Örneğin, isteğe bağlı donanım olan acil fren algılama sistemi BAS PLUSʼta olduğu gibi: kavşak yardımcısı ve yaya algılama sistemine sahiptir. Tehlikeleri sadece önden değil, yan taraftan da teşhis edebilir. İsteğe bağlı donanım olan aktif şerit takip yardımcısı, yol şerit çizgilerinin yanında tehlikeli olabilecek karşı yönden gelen trafiği algılar. İsteğe bağlı donanım olan adaptif uzun far yardımcısı da diğer trafik katılımcılarının gözlerini kamaştırmayacak şekilde önemli derecede güvenliğe katkı sağlar. Diğer yandan standart donanım olan COLLISION PREVENTION ASSIST çarpışma önleme yardımcısı size destek sağlar. Sistem, düşük mesafeden kaynaklanan arkadan çarpışmaları önlemek için tasarlanmıştır.

Aktif park yardımcısı olan isteğe bağlı park paketi sizi sanki neredeyse kendiliğinden uzunlamasına veya enine park yerlerine yerleştirir. Çevreyi gözeten kameralar orta ekranda olası engelleri kuş bakışı olarak gösterir. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen dijital geri görüş kamerasını seçerseniz, ekranda dinamik yardımcı çizgiler ile, ilgili manevra işlemini destekleyen hareketli resimler belirir. Fakat Sedan sadece park ederken konforlu değildir. Kısa ve uzun mesafelerde de konforlu standart donanımda – özellikle de masaj ve sürüş dinamiği fonksiyonlu isteğe bağlı donanım olan aktif ergonomik koltuklarda – olağanüstü şekilde yolculuk edersiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir