Mercedes E 200 cdi yorumları

Mercedes E 200 cdi ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni E-Serisi Sedan güncellenmiş tasarımı ile gerçekten göz alıcıdır. Fakat bunun ötesinde, daha başlama noktasında, istek üzerinde bu model serisi için mevcut olan birçok yeni fikre sahiptir. Sürüş yardımcısı paketi Plus ile daha güvenli bir sürüş için veya tam LED farlarla çeşitli genişletilmiş yardımcı fonksiyonlardan başlayarak yeni E – Serisi, park paketi veya trafik işareti yardımcısı gibi sürüşü destekleyen bir takım yeni konfor yardımcılarına sahiptir. HANDS-FREE ACCESS ile arka bagaj kapağı, ellerinizin boşta olmadığı zamanlarda, tek bir ayak hareketiyle açılır ve kapanır. Ve kışın, optimize edilmiş bir ortam konforu sağlamak için, kendini kanıtlamış ilave ısıtıcı tavsiye edilir.

ELEGANCE konsepti. İsteğe bağlı donanım konsepti ELEGANCE, E-Serisi Sedanʼın dinamik yönünü vurgular. Dış görünümü, krom süslemeler, motor kaputundaki Mercedes yıldızı ve çok kol tasarımlı hafif alaşım jantlar ile şekillendirilir. Ahenkli iç mekanı özel kumaş döşemesi, kaliteli ceviz ağacından zarif süslemeler ve üç farklı ışık kademesinde ayarlanabilen karartılabilir ambiyans aydınlatması ile ikna edicidir.

AVANTGARDE konsepti. İsteğe bağlı donanım konsepti AVANTGARDE, E-Serisi Sedanʼa sportif-dinamik bir karakter kazandırır. Dış görünümü, yıldızı olan yeni 2 lamelli radyatör, ızgarası dikdörtgen şeklinde arka tampona entegre edilmiş çift, köşeli egzoz borusu çıkışları ve 5 çift kol tasarımlı hafif alaşım jantları ile daha çarpıcı ve daha atılgan bir etki bırakır. Yeni 3 kollu çok fonksiyonlu direksiyon ve alüminyum süslemeler ile iç mekandaki sportiflik buna uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir