Mini one yorumları

Mini one ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Sınırsız eğlence, tavizsiz tasarım: MINI One, krom çerçeveli siyah bir ızgaraya ve entegre turuncu sinyal lambaları ile aynı oranda ayırt edici siyah yan hava oluklarına sahiptir. Dış tasarım rengindeki tavan ve mat siyah dış ayna kapakları ile kendini belli eden bir görünüme sahiptir. Ve en arkada ise yenilikçi LED stop lambaları.

Doğru ekstraları kullanarak MINI’nize lezzet katın. Salt paketi velur paspaslar, eşya saklama paketi, araç içi bilgisayar ve çok daha fazlasını içerir.

Her yönüyle stil: hafif alaşım jantlar çeviklik duygusunu garanti eder. Parti burada devam ediyor: muhteşem hi-fi ses ve ileri teknoloji ürünü iletişim.

Otomatik Denge Kontrolü + Yol Tutuş (ASC+T), ön tekerleklerin patinajını önler, ideal kalkış koşulları sağlar ve yol tutuşunu arttırır.

Herhangi bir durumda en uygun frenleme dört adet disk fren, standart olarak sunulan Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS) ve Viraj Fren Kontrolü (CBC) ile sağlanır. Elektronik Fren Dağılımı (EBD) fren kuvvetinin ön ve arka aks arasındaki dengesini düzenler. Fren Asistanı işlemi hızlandırır, maksimum fren basıncı sağlayarak fren mesafesini en aza indirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir