HondaOtomobil Yorumları

Honda Accord yorumları

Honda Accord ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni Accord gelişmiş şasisinden güçlü motoruna ya da ileri seviye güvenlik teknolojilerinden yenilenen tasarımına kadar ilerici fikirlerin birer koleksiyonudur. Honda Accord akıllı mühendisliğin hem güç ve zarafet hem de tasarruf anlamına geldiğini gösterir.

Bakmak ve görmek aynı şey değildir; ama bazen baktığınızda mutlaka görürsünüz. Yenilenen Accord tek bir bakışla yollarda farkedilecek ancak bundan daha da ötesini başaracak. Yenilenen tasarımıyla sizi herkesten farklı kılacak.

Accord kaslı yapısını vurgulayan geniş hatları ve arkaya doğru uzanan akıcı çizgileriyle aerodinamik bir tasarıma sahip. Yenilenen ön ızgara ve tampon Accord’a farklı bir stil kazandırırken arka bölümde de stoplardaki renk değişikliği ve bagaj kapağına eklenen kromaj çıta estetik çizgilerini tamamlıyor. Dış tasarımında göze çarpan bir diğer değişiklik ise jantların yeni parlak tasarımları. Dinamik ama aynı zamanda zarif çizgilere sahip yeni Accord’da akılcılık oldukça çekici hale geliyor.

Ön konsoldaki mavi LED ışıklı arkadan aydınlatmalı göstergeler, direksiyondan kontrol edilebilen LCD çoklu bilgi ekranı* ve gösterge panelinin her iki yanından aşağı doğru ilerleyen özel koyu gümüş trimler gözlerinizi kamaştırsa da, yolculuğunuz boyunca dikkatinizi kaybetmezsiniz. Çünkü cep telefonunuzu, müzik sistemini ve hız sabitleyiciyi kontrol edebildiğiniz deri direksiyon ellerinizin altında. Yenilenen Accord’un iç tasarımı fark yaratıyor. Özenle seçilmiş premium malzemelerle yaratılan yeni Accord’un iç tasarımında gösterge panelini saran timlerin koyu gümüş rengi hemen göze çarpıyor. Seçiminize göre yeni siyah veya gri deri koltuklar Accord’un iç tasarıma ayrı bir hava katıyor. Tasarımda uyum anlayışı önemlidir. Kapı içi paneli, direksiyon ve el freni koyu gümüş renklerde yer alırken yeniliklere uyum sağlayan parlak gümüş el freni butonu ve iç kapı kolları Accord’un iç tasarımını tamamlıyor.

Bizce bir otomobil her şeyden önce sahiplerini rahat ettirmeli. İç tasarımı yenilenen Accord’ta her türlü konforunuz düşünülerek tasarlanmış 8 yönlü elektrikli ayarlanabilir, deri döşemeli, bel destekli ön deri koltuklar sizi ilk andan itibaren saracak. Sizi tanıyan ve hatırlayan bir otomobil ne kadar rahat olurdu değil mi? Sürücü pozisyonu hafıza sistemi ile yenilenen Accord her iki anahtara da kodlanabilen sürüş pozisyonunuzu hafızaya alıyor. Siz yaklaşıp Accord’un kapılarını açtığınızda sizin hafızaya aldığınız sürücü koltuğu pozisyonu otomatik olarak ayarlanıyor. Böylece Accord 2 hafızalı ayarlanabilir sürücü koltuğu ile sizin en rahat olduğunuz sürüş pozisyonunu anında alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir