HondaOtomobil Yorumları

Honda Civic Hatchback yorumları

Honda Civic Hatchback ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Civic ile mühendislerimiz; benzersiz tasarımı, geniş iç hacmi ve performans derecelerini etkileyici şekilde dengeleyen bir araç yaratmak istediler. Bunu hayata geçirmek için yeni fikirleri ortaya çıkarmalı, yeni öğretileri anlamalı ve problemleri çözüm için yeni yöntemler ortaya atmalıydılar. En iyi sonuca ulaşmak dört yıllık bir deneyim ve 20.000kmlik gerçek testlerle mümkün oldu. Sonuçlar her şeyi gösteriyor. Güven veren tasarımı, etkileyici performansı ve yenilikçi teknoloji çözümlerinin tamamı en iyi Civic’i yaratmak için eklendi. Heyecen verici bir süreç böylece tamamlanmış oldu.

Yeni Civic HB’in çekici görünümü ve gelişmiş tasarım özellikleri ona kendine has bir karakter veriyor, sıradan kalıpları yıkıyor. Kıvrak hatları dinamik ve çekici bir görünüm kazandırırken kaslı yapısı sportifliğini ön plana çıkarıyor. Arka farların ‘C’ şekli tasarımından, köpekbalığı şeklindeki antene kadar tüm tasarım özellikleri sıradan kalıpları yıkmanın ve ona sahip olmanın gururunu yaşatıyor.

Ön farların konumundan arka spoylere kadar yeni Civic HB’in dış tasarımı hem hava akışını optimize ediyor hem de daha yumuşak ve akıcı bir sürüş deneyimi sunuyor.

Yolculuğun kısa veya uzun olması fark etmez. Bir otomobilin iç mekanını tasarlamanın kolay bir yolu yoktur. Bu nedenle mühendislerimiz defalarca şekillendirerek ve en sonunda sürücüye odaklanmış, onu merkezine alan bir gösterge paneli tasarladı.

Hız, kilometre, devir ve yakıt tüketimi gibi yolculuk için önemli bilgiler tam sürücünün göz hizasında, kolay ve güvenle ulaşılabilir bir konumda. Gelişmiş Yol Bilgisayarı i-MID, tek bir bakışınızla yanınızda!

Direksiyon, kokpit ve koltuk döşemelerine dokunduğunuzda yüksek kalite ve konforu hissedeceksiniz.

Kısacası Yeni Civic HB, sizi saracak ve ilk andan itibaren ne kadar özel olduğunuzu hissettirecek şekilde tasarlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir