FordOtomobil Yorumları

Ford Galaxy yorumları

Ford Galaxy ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

İleri teknolojisi ve ayrıcalıklı tasarımı ile Ford Galaxy, birinci sınıf sürüş kalitesini, esnek iç hacim, benzersiz rahatlık ve konforla birleştiriyor. Ford Galaxy, bugün yollarda rastlayabileceğiniz en seçkin 7 koltuklu aile aracıdır.

Ford Galaxy, dinamik ve çarpıcı dış tasarımı , konfor ve rahatlığı ön plana çıkaran ferah bir iç hacimle birleştiriyor. Dış tasarımdaki ince düşünülmüş detaylar ve aerodinamik dizayn, şık ve esnek iç tasarımla büyük bir uyumu yansıtıyor. Bu tasarım anlayışı, sizi diğerlerinden farklı kılıyor.

Galaxy’ deki şık ve çağdaş dış tasarım, Ford’ un hareket halindeki enerji felsefesini bütünüyle yansıtıyor. Özenle tasarlanmış kaput, krom ayrıntılar; ön plana çıkarılan ön tampon ve ızgarası ile Galaxy, zariflik anlayışına yeni bir boyut getiriyor.

Ford Galaxy’ nin geniş iç hacmi, rahatlık ve konforu, esneklik ve ileri teknolojiyle büyük bir ustalıkla birleştiriyor. Çift bölgeli elektronik klima ve her üç sırada da sunulan iddialı diz mesafesi ile Ford Galaxy, yolcularına birinci sınıf bir seyahat yaşatıyor. Ford Tam Katlama Sistemi (FFS)’ nin sunduğu esneklikle 32 farklı şekilde katlanabilen koltuklar, her yolcu için konforu ve her türlü yükünüz için yeterli hacmi garanti ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir