Ford S-Max yorumları

Ford S-Max ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Sportif tasarım, üstün dinamik yetenek ve mükemmel fonksiyonları, esnek bir iç hacimle özenle birleştiren Ford S-MAX, yedi koltuklu bir sportif aktivite aracıdır. S-MAX, hiçbir özelliğinden ödün vermeden yaşamınıza artı değer katar.

S-MAX’in her öğesi göze hitap eden ayrıntılarla biçimlendirilmiştir. Mücevheri andıran ön farları ve arka kapıya şeklini veren alçak tavan yayından, kaslı çamurluklarına ve yuvarlatılmış arka bölümüne kadar her çizgisi dikkatle düşünülmüş bir tasarımın ürünüdür. Tavan yayının ortasından aşağıya doğru incelerek uzanan yuvarlak hatları, S-MAX’in arka bölümüne sportif bir görünüş verir. S-MAX’in bıraktığı genel izlenim, sportiflik, çağdaşlık ve şıklıktır.

S-MAX’ın modern tasarımında bir araya gelen şık, çok amaçlı ve konforlu özellikleri, aracın içine girdiğiniz anda fark edeceksiniz. Standart olarak 7 koltuklu sunulan S-MAX’te, çağdaş özelliklerin tadını çıkaracak , aynı zamanda da geniş iç hacmin sunduğu lüksü yaşayacaksınız. Ford S-MAX’ın, özenli işçiliği, renklerinin uyumu, şık döşemesi ya da kontrast dikişleri gibi ayrı ayrı her özelliği, şık bir ortam sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir