Chevrolet Cruze Sedan yorumları

Chevrolet Cruze Sedan ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Chevrolet Cruze, coupe tarzı sedan tasarımı, tüm donanım seviyelerinde standart sunulan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), 8 hava yastığı ile segmentinde tasarımda çekicilik ve üretim kalitesi bağlamında çıtayı daha da yükseltiyor.

Chevrolet’nin yeni tasarım dilini ispatlar nitelikteki çekik far yapısı, geniş ızgara gibi tasarım özellikleri Cruze’u benzersiz bir otomobil kılıyor. Chevrolet Cruze ile nereye giderseniz gidin çekici tasarımıyla dikkat çekeceksiniz.

Chevrolet Cruze Sedan aynı Hatchback ve Stationwagon modellerinde olduğu gibi geliştirilmiş gövde yapısı ile hem şehir içi kullanımda hem de uzun yol kullanımında mükemmel bir sürüş keyfi ve performans sunuyor.

Almanya’nın Nürburgring yarış pistinde geliştirilen üstün performanslı süspansiyonları sayesinde mükemmel yol tutuş sağlayan Chevrolet Cruze, yarış pistlerindeki tecrübesini günlük kullanımda sunuyor.

Güçlü çelik gövdesi ile sınıfının en sağlam otomobillerinden biri olan Cruze, güvenlik yapısıyla geniş bir koruma alanı oluşturuyor. Tüm Cruze modellerinde standart olarak sunulan sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları ile birlikte toplam 8 hava yastığı, tüm yolcular için üst düzey güvenlik sağlıyor.

Chevrolet Cruze 2009 yılında yapılan Euro NCAP’in geliştirilmiş güvenlik testinden en yüksek puanla 5 yıldız almayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir