Chevrolet Aveo Hatchback yorumları

Chevrolet Aveo Hatchback ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni Chevrolet Aveo Hatchback içinde ve dışında iddialı tasarımı, kolay okunur göstergeleri, buz mavisi aydınlatması ve iPod ve MP3 çalarlar için aux-in girişi ve 5 kişilik geniş iç hacmi ile beklentilerinizi aşıyor.

Yeni Chevrolet Aveo Hatchback içinde ve dışında iddialı tasarımı, kolay okunur göstergeleri, buz mavisi aydınlatması ve iPod ve MP3 çalarlar için aux-in girişi ve 5 kişilik geniş iç hacmi ile beklentilerinizi aşıyor. Sınıfının en dinamik tasarımlardan birine sahip Yeni Aveo Hatchback keyifli sürüş deneyimi sunuyor.

Aveo Hatchback iç tasarımı
Yeni Aveo’dan ilk bakışta etkileneceksiniz. Bir arabadan beklenen şık tasarım, pratik ve akıllı saklama seçenekleri, geniş iç hacim, standart yüksek donanım özellikleri ve geniş iç hacim Yeni Aveo’da bir arada.

Dış tasarım
Parlak krom halkalı ikili ön farları ile baştan aşağı yenilenen dış tasarım göz alıyor.Aerodinamik tasarımı önden arkaya uzanan belirgin çizgiler şık arka farları ile tamamlanıyor.

Tüm modellerde;
8 hava yastığı (sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları)
Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC)
Yokuşta Kalkış Desteği
ABS+EBD Destekli Fren Sistemi
Elektronik Çekiş Kontrolü (TC)
Hız Sabitleme Özelliği (Cruise Control)
ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı sistemleri standart sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir