Chevrolet Cruze Hatchback

Chevrolet Cruze Hatchback ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Chevrolet Cruze’un, sedan gövde tipinde bulunan çekici kıvrımlar yeni hatchback modelinin tasarımında da göz kamaştırıcı şıklıkta yer alıyor.

Chevrolet Cruze’un hatchback versiyonu kaslı ve atletik görünen yapısıyla sportifliğini vurgularken, coupe tarzı tasarımıyla çekiciliğini arttırıyor.

1.4 litre 140 beygir gücündeki motor seçeneği ve Start/ Stop teknolojisi ile ekonomi ve performans Chevrolet Cruze’da bir arada.

Almanya’nın Nürburgring yarış pistinde geliştirilen süspansiyonları sayesinde bir yarış otomobillerinden beklenen üstün yol tutuş.

Yeni nesil interaktif bilgi ve eğlence sistemi Chevrolet MyLink ile yolculuklarınıza keyif katın.

Chevrolet MyLink’in 7 inçlik dokunmatik LCD ekranı ile Bluetooth ve USB bağlantıları ile akıllı telefonunuz ve USB belleğinizdeki içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Cruze Hatchback 413 litrelik bagaj hacmi ile kullanıcısına konforlu bir alan sağlarken 60/40 oranında katlanabilir koltukları ile bagaj hacmini 883 litreye ulaşıyor.

Güçlü çelik gövdesi ile sınıfının en sağlam otomobillerinden biri olan Cruze, güvenlik yapısıyla geniş bir koruma alanı oluşturuyor.

Tüm Cruze modellerinde standart olarak sunulan sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları ile birlikte toplam 8 hava yastığı, tüm yolcular için üst düzey güvenlik sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir