Chevrolet Camaro Türkiye Satış Fiyatları

Amerikanın en gözde spor arabalarından Chevrolet Camaro artık Türkiye’de. Uzun zamandır Türkiye piyasasına girmesi beklenen bu araba dünyada yılın otomobili tasarımı ödülünü kazanan bir araba. 

Türkiye piyasasına giren Chevrolet Camaro‘nun iki farklı dizaynı ile satışları başladı. Bunlardan bir tanesi Chevrolet Camaro Coupe diğeri ise Chevrolet Camaro Cabrio. Uzmanlar tarafından tasarlanmış olan retro tasarımı, muhteşem sürüş kabiliyeti motor gücü ve sesi ile gönüllere taht kuran bir araba.

Chevrolet Camaro Fiyatları Ne?

Türkiye piyasasında satışa sunulan Chevrolet Camaro fiyatları 95.000 euro dan başlıyor.

Dünya genelinde efsane olan ve araba severlerin en büyük tercihleri arasına giren sportif görünüşlü lüks Chevrolet Camaro şu anda Türkiye’de 11 satış bayisinde satışa sunuldu. Satış sonrasında da teknik destek veren bu bayilerden Chevrolet satışları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tasarım güzelliğinin ayrıntılarında saklı olduğu Chevrolet Camaro iç tasarımı ile gözleri boyayan efsane bir araba. Göstergelerindeki kare asilik ve derine yerleştirilme bu araba içerisindeyken sizi farklı diyarlara götürüyor.

Chevrolet Camaro Motor Özellikleri

-432 Beygir motor gücü

-6.2 litre V8 motor

-569 Nm tork üretebilme

6 silindirin otomatik kullanıldığı Chevrolet Camaro’da düşük yük anlarında 4 silindir de kullanılabiliyor. Kısa bir sürede Türkiye’de satışların tükeneceği tahmin ediliyor. Eğer Chevrolet hastası iseniz geç kalmamanız tavsiye edilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir