BMWOtomobil Yorumları

BMW X1 yorumları

BMW X1 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

İster şehir içinde ister arazide olun, BMW X1 size yola hakim bir sürüş sağlar. Ön ve arka tasarımlar artık BMW X1’in güçlü karakteri vurgulayacak şekilde daha çarpıcı bir görünüme sahip sahip.

BMW X1’in iç tasarımı, sürücüyü odağa koyan bir tasarım anlayışıyla oluşturulmuştur. İç tasarım yüzeylerinin şık görünümü ve yarattığı his ile özel elektroliz kaplama öğelerin sanatsal biçimde bir araya getirilmesi, kokpit tasarımı standartlarını yeniden belirleyerek hayal edebileceğiniz her türlü gereksinimi karşılayacak düzeye yükseltir.

Gökyüzüne çok daha yakın. BMW X1’in yükseltilmiş koltuk konumu sayesinde, Yarı Hakim Oturuş Pozisyonunun olağanüstü özellikleri otomobile biner binmez önünüze serilir.

Günlük planınızı içinizden ne geliyorsa öyle yapın. Hayattaki küçük şeylerden keyif alın. Durabileceğiniz zaman bile devam edin. Özgürlüğü tüm duyularınızla deneyimleyin. Şehirde ve ötesinde, her durumda ortağınız yeni BMW X1’dir.

Dıştan bakıldığında kompakt boyutlarına rağmen, çeşitli saklama seçenekleri ve bağımsız olarak genişletilebilen bagaj bölmesi ile akıllı fonksiyonları bir araya getiren BMW X1, içeride benzersiz bir ferahlık sunar. Başka bir deyişle otomobil, en az sürücüsü kadar doğaldır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir