BMWOtomobil Yorumları

BMW M6 yorumları

BMW M6 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

BMW M6, yarış pistinden elde ettiği teknoloji ve günlük kullanımın en zorlu gereksinimlerini karşılayan konfor ile önceki örnekler yerine kendi felsefesini izliyor.

680 Nm ve 560 bg güç kalıcı bir etki bırakır. Aynı zamanda, güç bakımından zamana karşı ölçülen bir liderliğe sahiptir. M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor, BMW M6 Coupé’yi 0 km’den 100km/sa’e 4,2 saniyede ustalıkla çıkarır ve bununla birlikte uzun vadeli verimlilik açısından kolaylıkla en üst sıraya yükseltir.

Vücudu koltuğa yaslayan sonsuz itme kuvveti. Drivelogic özelliğine sahip yedi ileri M çift debriyajlı vites yoğun sürüş kuvvetini, çekişte hiçbir kesintiye uğramadan saf sürüş keyfine dönüştürdüğünde ve aynı zamanda saniyeden kısa sürede vites değişimi gerçekleştirdiğinde bu duyguyu hissettirir.

BMW M GmbH yürüyen aksamın tasarımında bile yalnızca en iyi olanı hedefler. BMW M6 Coupé her türlü sürüş koşulunda, görevinin başarıyla tamamlandığını kanıtlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir