BMW X3 yorumları

BMW X3 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

BMW X3 için yeni cesur X’lerle yüzeyde form ve tanımı vurgulayarak ışık ve gölgenin “etkileyici bir canlılığını” yaratmaktı.” Erik Goplen, BMW X3 dış tasarımcısı.

Spor. Aktivite. Araç. Bu sözcükler BMW X3’ü rakiplerinden ayıran özellikleri tanımlıyor. Size hareket alanı sağlayan ve her durumda, her tür yolda, her zaman güvenli ve konforlu bir şekilde saf sürüş keyfi yaşamanızı sağlayan bir otomobildir.

Sadece ihtiyacınız olanları almayın. İstediğiniz her şeyi alın. BMW X3 hayatınıza ve onu düzenleme biçiminize yer açmak için yeterli alana sahiptir.

Hızlı güç birikimi, sportif sürüş dinamikleri, düşük yakıt tüketimi. BMW xDrive20d’de yer alan dört silindirli dizel motor yüksek verimliliği yüksek performansla birleştirir.

Bir saniyede 28 metre; gözünüzü yoldan ayırıp hız göstergesinde “100” değerini okuduğunuzda kat ettiğiniz mesafe bu kadardır. BMW ConnectedDrive’ın Head-Up Display’i mevcut hız veya navigasyon talimatlarını doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtır, böylece önemli şeyleri her zaman görürsünüz.

Sollama yapılmaz göstergesi içeren devrim niteliğindeki yeni sürücü destek sistemi Hız Sınırı Bilgisi, sürücüyü sollama yasaklarının yanı sıra izin verilen azami hız hakkında sürekli olarak bilgilendirir. İç tasarım aynasının yanına yerleştirilen bir kamera, yol kenarındaki “Sollama yapılmaz” uyarılarını ve yol üzerindeki ekranlarda görüntülenen değişken hız sınırı uyarılarını sürekli olarak izler.

Sezgisel sürüş: BMW X3’te bulunan Şerit Değiştirme Uyarısı tehlikeli durumları önlemek için akıllı destek ve aktif yardım sağlar. Radar ve kameralar çevreyi izleyerek şerit değişiklikleri hakkında sürücüyü uyarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir