BMW

BMW X1 Yenileniyor

BMW X1 Yenileniyor, Dünya lansmanı Ocak ayında Detroit Otomobil Fuarı’nda yapılacak 2014 BMW X1 modeli, yeni iç aksamlari daha kaliteli materyaller ve daha fazla donanım ile satışa sunulacak.

Gelecek yılın bahar ayından itibaren artık BMW X1 modellerinde gündüz sürüş farları standart donanım olarak yer alacak. Dış tasarımdaki diğer değişiklikler ise yeni 17 inç boyutlarındakihafif alaşımlı V tasarımlı çelik jant ve Sparkling Brown metalik rengi sunulacak.

BMW X1 otomobiller xLine, Sport Line ve M Sport paketlerde özel konsol kaplamalar kullanılacak. Bu renkler Parlak Siyah, Mercan Kırmızısı ve Parlak İnci Grisi olacak. Artık gösteri paneli ve üzeri de yumuşak deri le kaplanacak. Marşpiyelere yerleştirilen paslanmaz çelik kaplamalar ile de kapı altlarının kaldırım kenarlarına ya da diğer objelere çarpılması önlenmiş.

2014 BMW X1 aynı zamanda en son teknoloji internet tabanlı servislerden biri olan BMW Connected Drive bilgi sisteminden de faydalanmış. Bu sistem, Navigasyon ve Connected Drive Services opsiyonu ile birlikte tercih edildiğinde birçok mobilite hizmetlerine ulaşmak mümkün kılınmış.

BMW X1 için önerilen programlar Online Entertainment ve Eco Pro Anlyser oluyor. Bu fonksiyonlar aracın işletim sistemine akıllı telefona veya araca takılı SIM karta ait uygulamalar ile entegre ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir