KiaOtomobil Yorumları

Kia Pro ceed yorumları

Kia Pro ceed ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Bir otomobilin gerçek karakterini onun gaz pedalına dokunduğunuzda kulağınıza gelen sesten anlarsınız. Motorunun size hissettirdiği güçten, yola çıktığınızda size tanıdığı özgürlükten anlarsınız. pro_cee’d, 128 PS güç üreten ve 260 Nm maksimum torka sahip olan 1.6L dizel motoru ve bu motor ile uyumla çalışan 6 ileri tam otomatik şanzımanı ile sunduğu yüksek performans ile dikkatleri üzerinde topluyor. Sunduğu yüksek performansın yanı sıra pro_cee’d, sunduğu 100 km’de 5,5 litre yakıt tüketimi değeri ile ekonomik bir otomobil olduğunu kanıtlıyor.

Kullandığınız otomobilin içinde kendinizi güvende hissetmiyorsanız, o otomobilin sahip olduğu diğer özelliklerin ne önemi var ki?

Yeni pro_cee’d ile tanıştıktan sonra bir otomobile güvenmenin ne demek olduğunu anlayacaksınız.

Yeni pro_cee’d, EBD destekli ABS fren sistemi, BAS (Fren Destek Sistemi), ESS (Acil Fren Sinyali), HAC (Yokuşta Kalkış Destek Sistemi), ESP (Elektronik Stabilite Programı), VSM (ESP’li Araç Denge Yönetim Sistemi), TCS (Patinaj Engelleme Sistemi) gibi birçok elektronik sistemi standart olarak sunuyor. Demek oluyor ki, Yeni pro_cee’d’iniz varsa her zaman güvendesiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir