Opel

Zafira Tourer Dizel Seçeneği Satışta

Zafira Tourer Dizel Seçeneği Satışta, Alman üretici, Opel’in geniş aileler için ürettiği 7 kişilik Yeni Zafşra Tourer modeli beklenen motor seçeneğine kavuştu. 1.6 dizel motor seçenekleri ile versiyon seçenekleri genişleyen Zafira Tourer için başlangıç fiyatı 70.100 TL olarak belirlendi.

Detaylı model bilgileri henüz açıklanmayan Yeni Zafira Tourer’ın 136 beygir güç üreten motoruna 6 ileri düz vites eşlik edecek. 100 kilometrede ortalama 4,1 litre yakıt harcayan model özellikle yaşam alanında genişletilen fonksiyonel donanımları ile dikkat çekiyor.

Flex7 oturma sistemi ile 7 koltuklu veya 7’den 2’ye herhangi bir kombinasyonu hızlıca sunan Zafira Tourer ayrıca tüm arka koltukların yere katlanarak düz bir yükleme alanı oluşturma avantajı da bulunuyor.

Yeni Opel Zafira Tourer’ın ikinci sırası, birbirinden bağımsız olarak hareket edebilme ve tamamen katlanabilme özelliğine sahip.

Opsiyonel olarak satın alınabilen Lounge oturma sistemi ile ikinci sıra, dıştaki koltukların kolayca içeri doğru kaydırılmasıyla oluşturuluyor. Akıllı bir mekanizma sayesinde orta koltuk sırt dayama yeri ileri doğru katlanıyor ve yan koltuklara kol dayama yerleri sunmak için ayarlanabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir