Maserati SUV Detroit Otomobil Fuarında

2012 yılında Detroit’te yapılacak olan araba fuarında Maserati Kubang Suv model concept arabasını tanıtmaya hazırlanıyor. 

Maserati’nin uzun zamandır reklamlarını yaptığı yeni şık görüntüsü ve tasarımı ile piyasaya sürmeye hazırlandığı Kubang suv concept 2012 model arabası Detroit fuarında araba severlerle beraber olacak.  İlk defa sergilenecek araba concept tarzı ile flashların gözdesi olmaya aday.

Dünyanın dört bir yanından gazatecilerin ve basının takip edeceği Detroit fuarında yerini şimdiden ayırtan Maserati favori arabası olarak Kubang Suv concept modeli ile sevenlerini karşılayacak. 2013 yılında seri üretime geçilmesi planan arabanın henüz iç motor özellikleri hakkında detaylı bir bilgi verilmemiş. Ama söylentilere göre beklentilerin üzerinde motor gücü ve teknolojik eklentilere ahip olacağı bekleniyor.

Genişliği lüks görünüşü ile de Maserati SUV concepte uzun yıllar boyunca satın alınmaya değer olacak bir araba olarak görülmeye başlandı bile.

Bilindiği üzere maserati aynı zamanda yarış ve spor arabaları üreten bir İtalyan otomotiv firması. İlk olarak 1914 yılında İtalya’nın Bologna kentinde kuruldu. Kısa bir süre Ferrari satın aldı ve fiat tarafından işletilmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir