Porsche

Yeni Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport Daha Güçlü ve Daha Hızlı

Yeni 718 Cayman GT4 Clubsport, trafik kontrolünü iyileştirmek, seyahat süresini azaltmak ve çevre dostu hammadde kullanımını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. 718 Cayman GT4 Clubsport, doğal elyaf kompozit malzemeden üretilmiş gövde parçaları ile bir yarış otomobilidir.

718 GT4 Clubsport, 425 beygir güce sahip 3.8 litrelik altı silindirli bir motordan güç alır. Yeni motor, önceki modele göre 40 bg’den daha güçlüdür. Güç, arka tekerleklere, arka akstaki çift kavramalı ve altı vitesli mekanik diferansiyel kilidiyle iletilir. Etkileyici bir yarış fren sistemi vardır ve 380 mm çapında çelik fren diskleri ile donatılmıştır.

Trackday

Trackday temel zemin sürümü, özel pistlerde ve spor etkinliklerinde çok az çaba ve eforla yer almak isteyen amatör sürücüler için tasarlanmıştır. Otomobil sabit bir amortisör mekanizmasına sahiptir. ABS, ESC ve çekiş kontrol destek sistemleri, dış kontrol kontrolü sağlar ve gerekirse devre dışı bırakılabilir. “Rekabet” kelimesinin can bulduğu bir model olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir