Hyundai

Hyundai Elantra Yenilendi

1991 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana Hyundai markasının uzun vadeli modellerinden biri olan Elantra, büyük bir makyaj çalışması yaparak sevenlerinin karşısına daha özel bir hal ile geldi.

Hyundai Elantra, tamamen güncellenmiş bir görünüme sahip olan ızgara, kanat, farlar ve tekerleklerin yeni tasarımı sayesinde daha da keskinleşti.

İlk kez, Elantra motor kaputunun altında 1.4 litrelik bir benzinli motor sunulacak ve bu 130 beygirlik motorunun da kullanılma imkanını beraberinde getirecek. 7 vitesli çift kavramalı otomatik şanzıman kullanılacak.

Yeni Hyundai Elantra, 6 yeni servis paketi ile birlikte sunulacak ve ayrıca 5 inçlik standart bir multimedya sistemi ve kablosuz şarj cihazı ile donatılacak.

Elantra güvenliği için yeni teknolojiler de uygulanacak. Çarpışma uyarı sistemi, kör noktalar için uyarı sistemi ve acil durum fren sistemi gibi yeni özellikler gelecek.

Daha Sedan, Daha Keskin

Hyundai’ın ön ızgarası, kademeli ve çarpıcı bir duruşa sahip. Keskin farlar ve gizli sis farları harika bir görünüm sağlıyor. Diğer yenilikler arasında daha keskin bir başlık tasarımı, yeniden tasarlanmış bir arka kaput, bagaj kapağı ve farlar bulunuyor. “Elantra” yazısı, bagaj kapağının ortasında güzel bir şekilde tasarlanmıştır, bu da plakanın şimdi daha eksiksiz bir tasarım elde etmek için arka tampona taşındığı anlamına gelir. Görsel zengineştirme, güncellenmiş jant tasarımı ve standart ekipmandan gelen LED farları tüm bu özellikleri tamamlamaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir