Mitsubishi

Yeni Mitsubishi Outlander Satışa Sunuldu

Yeni Mitsubishi Outlander Satışa Sunuldu, Tek motor ve donanım seçeneği ile satışa sunulan Yeni Outlander başlangıç fiyatı ise 116.960 TL olarak belirlendi.

Yeni Mitsubishi Outlander, 7 koltuklu oturma kapasitesi ile özellikle kalabalık aileler için ideal bir yaşam alanı sunmakta, 169 litre bagaj hacmi sunarken, üçüncü sıra koltuklar yatırıldığında 769 litre, ikinci sıra yatırıldığında ise toplamda 1596 litreye ulaşan bir alan yaratabiliyor.

1998 cc ve 150 beygirlik bir güç sunan motoruna yeni CVT otomatik şanzıman sistemi eşlik ediyor. Selefine göre daha ekonomik bir tüketim değeri sunan Yeni Outlander 100 km’de ortalama 6,7 litre yakıt tüketiyor.

Euro NCap çarpışma testlerinden 5 yıldız ile tam puan almayı başaran Yeni Outlander ayrıca 7 hava yastığı, şerit takip sistemi, çarpışma önleyicisi sistem, hız sınırlandırıcılı uyarlanabilir Cruise kontrol sistemi gibi güvenlik donanımlarını da standart olarak sunuyor.

Çift bölgeli dijital klima, anahtarsız çalıştırma, 9 hoparlörlü Rockford Fosgate, Akıllı dört çeker sistemi ve deri koltuklar gibi konfor odaklı özellikleri ile de dikkatleri üzerinde toplamayı başaracak gibi gözüküyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir