Mercedes

Yeni Mercedes- Benz GLA

Almanya’nın en büyük firmalarından biri olan Mercedes 2020 yılında da rüzgar gibi geliyor. Özellikle Mercedes Benz GLA ile piyasada yerini alacak olan otomobil modeli dijital alanda da bir devrim yapmayı planlıyor. Sportif bir görünüm ve 20 inç jantlarla herkesin sahip olmak isteyeceği araba modellerinden biri olmaya hazırlanan Mercedes Benz GLA modelini keşfedin.

GLA Teknolojisiyle Tanışın

Güvenilir ve kullanılabilir bir model sunmayı hedefleyen Mercedes kurucuları, GLS modelinde bulunan ‘’Car Wash’’ özelliğine bu modelde de yer verdi. Araç içi detayları ve araç dışındaki şık görünümüyle hem modern hem de teknolojik bir birleşimin harika bir tasarımına sahip.

Sürüş asistanı olan Mercedes Benz GLA, sürücünün uzun yolculuklarda ve tanımadığı şehirlerde rahat etmesini sağlayacak güvenilir bir teknoloji sunuyor. Aracın içinde bulunan 7 inç dijital ekran ve sürüş asistanı özelliğiyle, hızınızı kesmeyecek muhteşem detaylarda eklenmiş vaziyette. Mercedes hayranlarının bu sene severek inceleyeceği yeni Mercedes benz GLA son zamanlarda en zeki araba modelleri arasında yer alacağa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir