Skoda

Skoda 2020 Yılında Hız Tanımayacak

Almanya’nın en iyi araba markalarından biri olan Volswagen’in hem nostaljik hem de bir o kadar unutulmayan araba modellerinden biri olan Skoda yeni modelinin tanıtımını yaptı. Şık, modern ve rakip tanımayan tavrıyla otomobil tutkunlarının yatırımlarını bu yönde yapacakları kesinleşmeye başladı. 2020 yılında Skoda modeli tutkunlarının karşısına çıkacak olan araba modeli, ilk kez Rusya’da bir otomobil fuarında tanıtıldı.

Scala Görünümlü Skoda

Skoda rapid üzerinde yenilikler yapan Volswagen, yeni model hakkında çok fazla bilgi vermemeye özen gösteriyor. Görüntüsü ve hatlarıyla Scala modelini andıran Skoda 2020 şık ve modern bir görünüme sahip. Geniş araçlardan biri olarak piyasada yenini alan Skoda Rapid, yeni model jantları ve ön kısımdaki tasarımıyla 2020 yılına yakışacak bir yeni görünüme sahip.

Skoda modelini severlerin 2020 yılında tanışacağı bu araç modeli, şu anlık iç kısımlarıyla ilgili bilgilerin beklendiği araçlardan biri olarak 2020 yılında beklenen otomobillerden biri. Rekabeti kızıştıracak olan Skoda rapid, otomobil tutkunlarının takip ettiği araçlar arasında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir