Otomobil YorumlarıVolvo

Volvo XC70 Yorumları

Volvo XC70 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni yolları ve yerleri keşfetmeye davetisiniz. Rafine Volvo XC70 her bakımdan, sizden ilham alarak tasarlandı. Burada, her türlü yolda ve hava koşulunda gidebilme performansı, konfor ve en gelişmiş destek teknolojileriyle birleşerek her türlü kaçışı teşvik ediyor. İşte bu, seçtiğiniz şekilde yaşayan saf İskandinav tasarımı.

Volvo XC70’te standart. Lazer teknolojisini kullanan ve 50 km/s’ye kadar hızlarda devrede olan bu çok hassas sistem yolda 6–8 metre önünüzü izliyor. Önünüzde bir araç aniden durursa ve çarpışmak üzereyseniz, Şehirde Güvenlik Sistemi müdahale ediyor ve otomatik olarak fren yaparak çarpışmadan kaçınmanıza ya da çarpışmanın şiddetini azaltmanıza yardım ediyor. Yavaş hareket eden şehir içi trafiğinde çok faydalı bir özellik; sizin için, yolcularınız için, sigorta şirketiniz için ve önünüzdeki otomobilde yer alan herkes için. Sanki şehre göre ayarlanmış bir altıncı his gibi. Çok sağduyulu bir özellik; zaten bu nedenle Volvo’da sunuluyor.

Sürücü Destek Paketi, trafikte siz ve yayalar dahil diğer yol kullanıcıları için en iyi şekilde hareket etmenize yardım eden gelişmiş teknolojiye sahip. Radar ve dijital kamera teknolojisi, araçtaki zeki sistemlerle (siz de dahil) etkileşimli bir şekilde çalışarak sürekli olarak öndeki araçları ve yayaları izliyor; diğer araçlarla güvenli bir mesafeyi korumanıza yardım ediyor, trafik işaretleriyle ilgili size bilgi veriyor, uzun farınızı otomatik olarak duruma göre ayarlıyor ve dikkatinizin dağılması ya da istemeden şeridinizden dışarı çıkmanız durumunda, sizi uyarıyor. Bir düğmeye basarak siz ve yolcularınız her hızda yumuşak bir sürüş yaşayabilirsiniz; ister dur/kalk şehir trafiğinde, ister kıtaları geçerken. Bir çarpışma riski olduğunda, teknoloji sizi uyaracak ve tepki göstermezseniz, çarpışmayı önlemeye yardım etmek için otomatik olarak tam güçle fren yapacak. Bütün bu ek zekaya sahip olmak her yolculuğu ya da işe gidip gelmeyi duyuların ötesinde bir yolculuğa dönüştürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir