Otomobil YorumlarıVolvo

Volvo XC60 Yorumları

Volvo XC60 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Volvo XC60, dinamik tasarımı, atletik duruşu ve şaşırtan ataklığıyla baş edebilmek için Volvo mühendisleri bu son derece yetenekli crossover’ı dünyada ilk kez sunulan yeniliklerle donattı. Örneğin, Volvo’nun standart City Safety – Şehirde Güvenlik Sistemi ve isteğe bağlı sunulan Yaya Algılama teknolojileri yolda önünüzdeki riskleri görebiliyor ve düşük hızlardaki can sıkıcı durumlardan korunmanıza yardım etmek için otomatik olarak tam güçle fren yapıyor.

Volvo XC60, buna ek olarak, güçlü yeni direkt enjeksiyonlu turbo motorlar, patenti alınan son derece verimli tasarımları sayesinde, Volvo motorlarının bilinen yüksek torkuyla anında tepki sağlayacak. Ama akıllı, hızlı ve güçlü olmak yeterli değilse, çekici güzellik var. Ne de olsa, ışığın saniyede 299,792,458 metre yol alması gerekiyorsa, buna değer bir otomobil olmasını istersiniz.

Volvo XC60, yola hakim, yüksek sürüş konumu ve eğimli coupe tasarımı sizi içeriye çektikten sonra, Volvo XC60’ın aynı zamanda dünyanın en baştan çıkarıcı iç bölümlerinden birine sahip olduğunu göreceksiniz. Özel malzemelerle İskandinav tasarımını kolayca tamamlamak mümkün. Gerçek deri döşeme, gerçek ahşap kaplamalar ve en gelişmiş teknoloji özelliklerinden oluşan modern İskandinav tasarımı seçilebiliyor.

Direksiyona geçin. Mükemmel sürüş konumunuz kolayca ayarlanıyor çünkü Volvo koltuklarını ayarlamak kolay. Dahası, eğimli orta konsol sürücüye avantaj sağlıyor ve entegre ekranında yeni sürücü kontrol arayüzüne sahip. Direksiyon simidindeki kullanım şekli kolayca anlaşılan döner buton, menülere erişerek kişisel ayarlar yapmanıza ve kontrolü elinize almanıza olanak tanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir