Volvo XC90 Yorumları

Volvo XC90 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

XC90’ın kabininde tadını çıkardığınız yüksek düzeydeki konfor ve sessizlik, güçlendirilmiş monokok yapı, altındaki darbeleri iyi emen şasi ve Servotronic hidrolik direksiyon gibi birçok gelişmiş özelliğin bir araya gelmesinden oluşuyor. Bunlar birlikte sürücünün niyetini doğrudan
eyleme dönüştürüyor.

XC90’ın doğal olarak sahip olduğu YÜKSEK ÇEKİŞ VERİMLİLİĞİ VE HER YÜZEYDEKİ BAŞARILI KONTROLÜ Instant Traction™ adı verilen anında çekiş özelliğine sahip en son nesil Haldex AWD’nin eklenmesiyle daha da geliştiriliyor. R-DESIGN‘a sahip XC90’da da özel sportif ayarlı şasi ve sportif ayarlı direksiyon sürücülere daha iyi yol tutuşu hissi veriyor ve zorlu virajları düz hale getirerek daha iyi ataklık sağlıyor.

Güç ve kontrol mükemmel bir dengede. İşte bu XC90. Gelişmiş ortak yakıt hattı sistemi (common rail) ile yakıtı çok verimli kullanan 2.4 litrelik D5 AWD çevreyi düşünüyor ve sürüş taleplerinize bağlı olarak ekonomi ya da performans sunuyor. Her motorda olduğu gibi, Volvo bu az yer kaplayan 5 silindirli turbodizeli YOLDAKİ ZORLUKLARLA BAŞ ETMEK VE aynı zamanda çevreyi korumak için geliştirdi.

Yumuşak çalışan altı vitesli Geartronic otomatik şanzıman konforlu yolculuk ve ciddi römork çekme performansını birleştiriyor ve istendiğinde elle vites yükseltmek ya da düşürmek de mümkün (daha direk kullanımı tercih ediyorsanız). Bu çok yönlü vites kutusu kaygan koşullarda daha iyi yol tutuşu sağlamak için bir kış ayarına da sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir