Volvo V40 Yorumları

Volvo V40 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Benzersiz iç ve dış tasarımı, opsiyonel spor şasisi ve güçlü motor ailesi ile Yeni Volvo V40 R-Design, farklı doğanların otomobili. Kişisel zevklerine göre özelleştirebileceğin ayrıntıları ile elde edeceğin aidiyet hissi, bu otomobilin sunduğu en değerli duygu.

Yeni Volvo V40 R-Design, yolda sürüş konforundan taviz vermeden daha keskin kullanım ve direksiyon hareketi sunarken, opsiyonel alçaltılmış şasisi ile de gövdenin virajlarda yana yatmasını azaltıyor. Rafine denge kontrol ve tork yönlendirmesi, her zaman kontrolün bütünüyle sende olmasını sağlıyor. Ayrıca sahip olduğu City Safety / Şehirde Güvenlik Sistemi, Dinamik Denge ve Çekiş Kontrol Sistemi gibi teknolojiler de yolculuklarında her zaman sana keyifle eşlik ediyor.

Premium hatchback sınıfına, büyük otomobillerin özelliklerine sahip kompakt bir otomobil olarak giren Yeni Volvo V40, lüksün ve zekanın kusursuz bileşimi. Dünyada bir ilk olan ve Yeni Volvo V40’ta opsiyonel olarak sunulan Yaya Hava Yastığı, ön kısımda bulunan sensörler bir insana çarptığını algıladığında devreye giriyor ve otomatik olarak açılıyor. Bu muhteşem teknoloji, yayaların yaralanma riskini önemli ölçüde azaltıyor.

Euro NCAP’in güvenlik kategorisinde bugüne kadar kaydedilen en yüksek skoru elde eden Yeni Volvo V40, Volvo güvenliği ve teknolojisinin eriştiği son noktada. Ayrıca sınıfının en düşük yakıt tüketimi ve CO 2 atığı seviyesi ile de kusursuz bir çevreci. Bu olağanüstü otomobil, birlikte yol aldığınız her an sana gurur dolu bir gülümseme sunmak için hazır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir