Otomobil YorumlarıVolvo

Volvo V60 Yorumları

Volvo V60 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Motor programımız güçlü temellere dayanıyor. 80 yılı aşkın bilgi ve deneyime. Çevreye karşı sevgi ve saygıya. Son olarak da, yenilikçilik, heyecan ve dinamizme. Sonuç mu? Volvo V60’ınızın motor kapağının altındaki, otomotiv dünyasının en gelişmiş motorlarından biri.

115 beygirden 304 beygire kadar güce sahip benzinli ve dizel turbo motorlar arasından seçim yapabilirsiniz. Sessiz çalışan D5 turbodizelde 215 beygir gücünün heyecanını yaşarken sadece 120 gr CO 2 /km atık düzeyiyle çevreyi de koruyun. Powershift’i de içeren dinamik otomatik şanzıman seçenekleriyle bu motorları tamamlayın ya da bazı modellerde AWD sayesinde üstün performansın tadını çıkarın. Aracınızda hangi motor olursa olsun, çevreyi de düşünen bir performansa sahip olduğunuzu bilmek kendinizi iyi hissettirecek.

Düşük egzoz atığı. Yüksek tork. Saf eğlence. Yeni geliştirilmiş 115 hp DRIVe Start/Stop hepsini sağlıyor. Yenilikçi teknoloji ve akıllı tasarım,100 kilometrede sadece 4.5 litre yakıt tüketen çok iyi ayarlanmış 1.6 litre beş silindirli turbo dizeli en verimli hale getiriyor. Buna ek olarak, daha düşük devirlerden itibaren 270 Nm’lik kendinizi harika hissettiren torka sahipsiniz. Çabuk, kesin güç. Akıllı, yakıt tasarrufu. Çevreci sürüşün çok özel bir biçimi.

Aracınızı kullandığınız her kilometrenin en iyi şekilde değerlendirilmesi birçok etkene bağlıdır. Bunlardan en önemlisinin otomobilinizle olan ilişkiniz olduğu söylenebilir. Akıllı bir tasarım uygulayarak en hoş, fonksiyonel ve konforlu sürüş ortamlarından birini oluşturdur: sizi destekleyen, saran ve en talepkar sürücülere bile uyacak şekilde ayarlanabilen koltuklar; güven veren üç kollu spor direksiyon simidi; fonksiyonlarına daha kolay ulaşılması için hafifçe sürücüye dönük orta konsol; yüksek kalitesi, alerjiyi azaltan özellikleri ve geri dönüşümüne göre seçilen malzemeler; şık ve sevimli bir ortam sağlayan iç aydınlatma. Ayrıntılar sonsuz, olanaklar da. Ayrıca yeni sürücü kontrol arayüzü de seçeneklerinizi yönetmenize yardım ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir