Otomobil YorumlarıVolvo

Volvo S60 Yorumları

Volvo S60 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Standart spor koltuklar, spor şasi ve isteğe bağlı, sürücülerin ayarlayabildiği hıza duyarlı kademeli hidrolik direksiyon ile bir yere zamanında ulaşmak çok daha zevkli bir iş olmaya başlayabilir.

Volvo S60 için geliştirilen ileri şasi şunu açıkça gösteriyor: bu sıradan bir Volvo değil. Yenilikçi teknolojileri kullanarak Volvo’nun dengeyi artıran DSTC çekiş sistemini sürücülerin amaçlarını gerçekleştirmesine daha iyi yardım etmesini sağlayacak şekilde daha da geliştirdik; artık daha belirgin, etkili ve daha fazla sürüş zevki verecek. Örneğin, Gelişmiş Denge Kontrol özelliği otomobilin davranışını büyük bir hassaslıkla izliyor ve çok küçük değişiklikleri çok çabuk bir şekilde yaparak keskin virajlarda ve çabuk yanlamasına hareketlerde dengeyi daha da iyileştiriyor. Tork yönlendirmesiyle Viraj Çekiş Kontrolü, içteki tekerleği frenleyip motor torkunu dıştaki tekerleğe yönlendirerek otomobilin virajı daha iyi dönmesini sağlıyor. Ayrıca daha hızlı trafiğe sahip bir ana yola çıkarken hızlanmayı iyileştiriyor. Daha da dinamik bir sürüş isterseniz, sürücü kontrol arayüzü yoluyla DSTC Spor Ayarını devreye sokabilirsiniz ve böylece çekiş kontrol sistemi tekerleklerin daha fazla patinaj yapmasına izin vererek daha eğlenceli hale geliyor.

Üretilen her Volvo sorunlardan kaçınacak güce ve hasarı en aza indirecek yapıya sahip olacak şekilde geliştirilir. Volvo’nun spor ön koltuklara yerleştirilen benzersiz Boyun Zedelenmesi Koruma Sistemi buna bir örnek. Volvo’nuzdaki motor da bu felsefenin mükemmel bir temsilcisi. Her Volvo motoru daha azıyla daha fazlasını yapacak şekilde geliştirilir: bütün devir aralığında yüksek torkuyla anında tepki verir ve bunu daha az yakıt tüketerek yapar. Volvo S60’ınız için sunulan 4, 5 ve 6 silindirli benzinli ya da dizel motorlar arasında 3.0 litrelik benzinli turbo motor da var. 304 beygir gücü, çift turbo teknolojisi, ultra düşük egzoz atıkları ve Dört Tekerlekten Çekişi ile anında hızlanıyor ve anında mutluluk sağlıyor. Daha da geliştirilen ve sadece 119 gr CO 2 /km salınımına sahip en güçlü dizel motor, D5 2.4 litre beş silindirli dizel de ardışık çift turboya, üstün torka ve bakım gerektirmeyen bir parçacık filtresine sahip; yine yüksek performans ile çevreyi koruma ve üstün yakıt verimliliği arasında mükemmel bir denge sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir