Otomobil YorumlarıVolkswagen

Volkswagen Tiguan Yorumları

Volkswagen Tiguan ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Tiguan’da fonksiyonel iç mekan ile yolculuk sırasında ihtiyacınız olabilecek her şey düşünülmüş. Küçük nesneler veya değerli eşyalar, arka bölümde yer alan çok fonksiyonlu kol desteği içinde dikkat çekmeyecek şekilde saklanabilir. Taşınabilir bu ünite ihtiyaca göre yerinden çıkartılabilir. İç tavanda bulunan kapaklı saklama gözünde bir gözlük için yeterli alan ayrılmıştır.

“Pandu” kumaş kaplı konfor tipi koltuklar, özellikle uzun yolculuklarda ekstra rahatlık sağlayan bel destek ayarı ile donatılmıştır. En iyi ve güvenli oturma pozisyonu için kafalıklar artık sadece dikey değil, aynı zamanda yatay olarak da ayarlanabilmektedir. “Vienna” koltuklar da aynı özelliklere sahip olmalarının yanı sıra, deri kaplamalı ve ısıtmalıdır.

Çok fonksiyonlu deri direksiyon sayesinde radyoyu ve çok fonksiyonlu göstergeyi rahatlıkla kumanda edebilirsiniz. Üstelik çift kavramalı vites kutusu DSG ile birlikte alınabilen vites değiştirme tuşları sayesinde vitesler direksiyon üzerinden elle değiştirilebilmektedir. 3 kollu deri direksiyon, kaliteli deri kaplaması ve krom detayıyla hem şık hem de kullanışlıdır.

Yeni Tiguan’da bulunan kış paketi, ısıtmalı silecek fıskiyeleri ve ısıtmalı ön koltuklarıyla sizi soğuk kış koşullarından korur.

“Park Assist” park asistanı, aracınızı park ederken hem dikey hem de yatay boşlukları kontrol eder. En dar alanları bile tanıyan sistem, araçtan 80 cm daha uzun bir alan tespit ettiğinde sürücüyü sesli ve görsel olarak uyarır. Aracı geri vitese aldığınız anda direksiyon hareketlerini kendisi yapmaya başlar. Size kalan tek şey, gaz ve freni kontrol etmektir.

Hız sabitleme sistemi 30 km/h hızdan sonra sürücünün istediği hızı sabit tutar ve özellikle uzun yolda konfor sağlar.

Yeni Tiguan ile birlikte standart ya da opsiyonel olarak sunulan radyo ve navigasyon sistemleri, uzun süreli yolculuklarınıza eğlence katar. Yüksek ses ve alıcı kalitesinin yanı sıra güvenilir navigasyon desteği sayesinde en kısa yoldan, güvenilir bir şekilde hedefinize ulaşırsınız. Türkçe dil seçenekli “RCD 510” radyo – CD – MP3 çalarda yer alan 6,5” dokunmatik ekran, SD kart girişi, AUX-IN girişi, ve MP3/ WMA desteği ve 6’lı CD değiştirici yolculuğunuzu eğlenceli bir hale getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir