Otomobil YorumlarıVolkswagen

Volkswagen CC Yorumları

Volkswagen CC ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni VW CC’ye ilk bakışta Bi-xenon farlar, yeni LED stop lambaları ve coupe silüet göze çarpıyor. Otomobil özellikle genişletilmiş standart donanım ve aksesuar yelpazesiyle öne çıkıyor. Yeni CC, dünyada ilk kez ‘Şerit Takip Asistanı’ ve ‘Şerit Değiştirme Asistanı’ teknolojilerini birleştiren yeni teknoloji ‘Şerit Takip Asistanı Plus’ı opsiyonel olarak sunuyor. Bu sistem dalgınlıkla şerit ihlali yapıldığında sürücüyü uyarıyor. Yorgunluk tespit sistemi yine sürüş güvenliği için düşünülen donanımlar arasında yerz alıyor. Yeni CC’de opsiyonel olarak masaj yapabilen koltuklar da var.

0’dan 100km/s 8.5 saniyede ulaşan CC’nin maksimum hızı 222 km/s. Araç, 100 km’de ortalama 6.9 lt yakıt harcıyor. CC 1.4 TSI’da DSG şanzımanla kombine edilmiş. Otomobilin diğer motor seçenekleri 170 beygir güç üreten 2.0 TDI BlueMotion Technology ve 2.0 TDI 140 beygir BlueMotion Technology olacak. 6 ileri DSG şanzımanla sunulan yeni CC 2.0 TDI 170 beygir BlueMotion Technology, 0’dan 100 km/s hıza 8.6 saniyede ulaşabiliyor. 220 km/s maksimum hıza sahip bu versiyonun ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 5.5 lt. Yeni CC 1.4 TSI DSG’nin fiyatı 37 bin 900 eurodan başlıyor. Volkswagen Binek Araç euroyu 2.29 liraya sabitlediği için aracın fiyatı 86 bin 800 liraya geliyor.

Yeni CC, hem yakıt tüketiminde ekonomik, hem sürüş ve yolculuk konforunda başarılı, hem de imaj değeri açısından yüksek beklentilere hitap edebilecek bir otomobil olmuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir