Volkswagen

Volkswagen Tiguan CUP satışa sunuldu

Volkswagen’in Avrupa’da en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan Tiguan için yeni donanım paketi satışa sunuldu. Tiguan CUP adındaki modelle birlikte yeni bir özel logo da gelirken iç ve dış tasarımın da standart modele oranla fazlasıyla değişik olduğunu belirtmemiz gerekiyor. 18 inçlik jantlara sahip olan yeni model panaromik açılır bir tavana sahip ve farlar da Xenon olarak yerleştirilmiş. 1,4 TSI 122 PS BMT Manuel ve 1,4 TSI 160 PS BMT DSG motor seçenekleriyle satışa sunulacak olan yeni Volkswagen Tiguan fiyatı olarak 34 bin 400 euro açıklandı.

En çok tercih edilen Sport & Style donanımından farklı olarak Tiguan CUP serisinde, 18 inç New York alüminyum alaşımlı jantlar, R-Line arka spoyler, LED stop lambaları ve Bi-Xenon farlar sunuluyor.

Tiguan CUP ön çamurluklarda yer alan krom amblemlerle ve özel marşpiye kaplamalarıyla da öne çıkıyor. Tiguan CUP’ta Panaromik açılır cam tavan ve Bluetooth Audio özellikli mobil telefon hazırlığı da yer alıyor.

Türkiye genelindeki Volkswagen Showroom’larında 34 bin 400 Euro başlangıç fiyatıyla satışa sunulan Tiguan Cup, sabit kur fırsatıyla satın alınabiliyor. Ağustos ayı boyunca devam edecek Volkswagen Fırsatları’nda, 1 Euro 2.40 TL’ye sabitleniyor.

Volkswagen Tiguan CUP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir