Volkswagen Polo Yorumları

Volkswagen Polo ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

5 yıldız Euro NCAP testinde alınabilecek en yüksek puanı simgeliyor. Polo yolcu koruma, çocuk ve yaya güvenliği, elektronik güvenlik ve destek sistemlerinin tümünde en üst seviyede güvenli olduğunu kanıtladı.

En önemli kaza nedenlerinden biri frenleme esnasında oluşan kızaklama ile kontrolün kaybedilmesidir. ABS’siz araçlarda frene uygulanan sert tepkiler otomobilin kızaklamasına ve kontrolün kaybedilmesine neden olabilir. Ancak ABS ve hidrolik fren asistanı sayesinde sert frenleme esnasında bile kontrol sürücüde olmaya devam eder. Bu sayede Polo’nuzu mümkün olan en kısa süre ve mesafede durdurabilirsiniz.

Diğer modellerimiz gibi Polo da yüksek teknoloji ve kusursuz işçiliğin ürünlerinden biri. Lazer kaynak teknolojisi rijit gövde yapısı oluşturarak hem sağlamlığı arttırır hem de yol tutuşu ve araç içi ses yalıtımına katkı sağlar. Böylece Polo’nuz sadece aldığınız yıl değil, ilerleyen yıllarda da sağlamlık ve sessizliğini korur.

Polo sportif zarafetiyle öne çıkıyor. Arka lambaları gibi ayrıntıları sayesinde göz kamaştırırken güçlü hatları da atletik karakterini vurguluyor. Kendinden emin keskin hatlı Polo’nun direksiyonundayken keşke bir yandan da onu dışarıdan izlemenin bir yolu olsaydı diye düşüneceğinizden eminiz.

Yeni Polo sınıfının çok daha ilerisinde. Orta konsol, aynı anda tüm öğelere ulaşmanızı sağlayarak büyük bir konfor sunuyor. Yeni Polo’da sunulan RCD 310 radyo-CD-MP3 çalarla da yolculuklarınız çok daha keyifli geçiyor. 6 hoparlör ile müzik ziyafeti yaşayacaksınız. Ayrıca Aux-In harici ses bağlantısı sayesinde birçok müzik aygıtını ses sistemine entegre edebilirsiniz. Opsiyonel olarak sunulan RNS 310 radyo-CD-MP3 çalar ve navigasyon sistemi ise 5” genişliğinde dokunmatik ekran, SD MMC kart girişi özelliklerine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir