Otomobil YorumlarıVolkswagen

Volkswagen Passat Yorumları

Volkswagen Passat ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Tüm Passat’larda standart olarak sunulan Elektronik Stabilizasyon Programı (ESP) güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyor. Diğer sürüş destek sistemleri ile eş zamanlı çalışan ESP, öne ya da arkaya kaymanız durumunda kontrolü kaybetmemenize yardımcı oluyor.

En önemli kaza nedenlerinden biri frenleme esnasında oluşan kızaklama ile kontrolün kaybedilmesidir. ABS’siz araçlarda frene uygulanan sert tepkiler otomobilin kızaklamasına ve kontrolün kaybedilmesine neden olabilir. Ancak ABS ve hidrolik fren asistanı sayesinde sert ve frenleme esnasında bile kontrol sürücüde olmaya devam eder. Bu sayede Passat’ınızı mümkün olan en kısa süre ve mesafede durdurabilirsiniz.

Kapıları kilitli olan Passat’ınızı sizden habersiz birisi açmaya çalışırsa alarm sistemi anında devreye girerek sesli ve görsel olarak uyarı sinyalleri göndermeye başlıyor. Ayrıca Passat’ınızın içindeki iç denetim sistemi, otomobilin içindeki tüm hareketleri tarama özelliğine sahip. Hayatınızı kolaylaştırırken hırsızların işini oldukça zorlaştıran alarm sistemine opsiyonel olarak sahip olabilirsiniz.

Yeni Passat ön ızgara ve far tasarımı, krom dekorlar ile süslenmiş hava giriş kanalları ile iddiasını gözler önüne seriyor. Gövde rengi tampon ve kapı kolları Passat’ın görünümünü güçlendiriyor. Üstelik Yeni Passat’ta tüm donanım seviyelerinde krom dekorlar standart olarak sunuluyor.

Yeni Passat önünde ve arkasındaki engelleri sensörler aracılığıyla tespit ederek sizi sesli ve görsel olarak uyarır. Böylece en dar alanlara bile park etmek oldukça kolay hale gelir. Engel ile aradaki mesafe radyo ya da navigasyon ekranına grafikler ile aktarılarak görsel açıdan da gerekli destek sağlanmış olur. Ön ve arka park sensörleri tüm Yeni Passat’larda standart olarak sunulmaktadır.

Yeni Passat LED farları ile daha da iddialı. LED farlar şık görünmekle kalmıyor, daha hızlı sürede tepki vererek sürücüye zaman kazandırdığı gibi daha uzun ömürlü olma özelliğini de beraberinde getiriyor. LED ön ve arka farlar Highline donanımında standart, Trendline ve Comfortline donanımlarında ise opsiyonel olarak sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir