Otomobil YorumlarıVolkswagen

Volkswagen Jetta Yorumları

Volkswagen Jetta ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Karartılmış arka ve arka yan camlar güneş ışınlarını %65’e kadar engelleyip iç mekanın çok fazla ısınmasını engelliyor. Bu camlar aynı zamanda sizi meraklı bakışlardan da koruyor.

Arka farlarda yer alan sinyal lambaları, tüm dikkati aracın arkasına çekmeyi başarıyor. Bu farlar aracı daha şık gösterdiği gibi bir konfor özelliği de sunuyor: Sinyal koluna tek bir dokunuş, sinyal lambalarının üç kere yanıp sönmesini sağlıyor.

Araçla aynı renk olup genel tasarımla uyumlu olan entegre sinyal lambalı ısıtılabilir dış aynalar, elektrikli olarak ayarlanabiliyor. Highline donanımında bu aynalar, elektrikli olarak katlanabilme özelliğine de sahip.

Direkt benzin enjeksiyonu teknolojisiyle akıllı şarj teknolojisinin kombinasyonu olan TSI teknolojisi, benzinli motorlarla da yüksek verimlilik sağlıyor, yüksek tork ve düşük tüketimin avantajlarını birleştiriyor.

Çift debriyajlı DSG şanzıman, modern şanzıman tarihinde adeta bir kilometre taşı. Bu otomatik şanzıman, saniyenin %1’inden daha kısa bir sürede, güçten kesinti yapmadan diğer vitese geçiş yapabiliyor. Oldukça kısa tepkime süresi sayesinde, araç çok çabuk hızlanıyor. 6 ya da 7 kademeli vites, yalnızca dinamizm sunmakla kalmıyor, aynı zamanda verimliliğiyle de yakıttan tasarruf edilmesini sağlıyor.

510 litrelik yükleme hacmine ve sol tarafta bir saklama gözüne sahip olan bagaj bölmesi, Yeni Jetta’yı kullanışlı hale getiren özelliklerden yalnızca ikisi.

Radyo navigasyon sistemi “RNS 310”, CD çalar, AUX-IN soketi ve SD kart yuvasıyla, modern ve tam donanımlı bir navigasyon sisteminin sahip olduğu birçok avantajı sunuyor. Navigasyon bilgileri, 5 inçlik renkli dokunmatik bir ekran üzerinden görüntüleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir