Otomobil YorumlarıToyota

Toyota Yaris Yorumları

Toyota Yaris ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Toyota Yaris 1.33 Multidrive S yenilenen yapısı ile yollarda. Şehir içinde pratik kulanım sağlayan kompakt boyutlarına rağmen, geniş ve ferah iç mekanıyla onu tercih eden kullanıcısına yakıt ekonomisi, zengin donanımı, geniş iç mekanı, rahat görüş açısı ile rakiplerinden daha farklı olduğunu hissettiriyor. En güzel yanlarından biri de çok net her yere hakim olabileceğiniz boyutlarda olması. Ön ve arka camların önü dış bükey yerleştirilmiş olduğundan da görüş açınız genişliyor.

Toyota mühendisleri otomobilde o kadar çok dikkat çekici detaylar sunmuşlarki hani derler ya karşısına geç otur izle, ön profilden baktığınızda dikkat çeken elemanların en başında çekik farları, sportif tamponu, tatlı kıvrımlara sahip sevimli yüzü çok hoş bir imaj bırakıyor akılda.

Yeni jenerasyon Toyota Yaris hem dış tasarım hem de iç dizaynında değişikliklere giderek daha modern ve yenilikçi bir görünüme kavuşan aynı zamanda da sportif yapısı ile özellike genç ve orta yaş grubunu hedefleyen yapısıyla çok haraketli olan B segmentinde özellikle bayan kullanıcılara hitap eden dizaynı ile dikkatleri üzerine topluyor.

alite ve şık bir görünüm sunan Toyota Yaris’in ergonomik koltuklarında gayet konforlu yolculuklar yapılan vücudu çok iyi saran ön koltuklar rahat ergonomik açıdan çok başarılı, arka koltuklar hayli rahat bir diz mesafesine sahip. Düz zemin sayesinde arka koltuklarında ise üç kişi rahatlıkla yolculuk yapabilir.

Kullanım süresince ölçümlediğimiz yakıt tüketimi 100 km’de Şehir içi yakıt tüketimi 6,3 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 4.6 litre değerlere ulaştık, şehrin coğrafi konumu ve sizin kullanış tarzınız yakıt tüketim değerlerine çok fazla etki etmemekle beraber bizim test sürüşümüzde ölçümlediğimiz değerlere sizde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu tüketim değerleri yenilenen Toyota Yaris’i tercih etmeniz için en önemli etkenlerden birisi olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir