Otomobil YorumlarıSkoda

Skoda Superb yorumları

Skoda Superb ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Superb, tamamen yeni birçok özellikle sunulmaktadır. Škoda araçlarında ilk defa sürücü diz ve arka yan hava yastıkları (9 hava yastığına kadar), park asistanı ve AFS’li Bi-Xenon farlar bulunmaktadır. 1.8 TSI/118 kW motor için 3 kollu çok fonksiyonlu direksiyon simidinden kumanda edilebilen 7 ileri otomatik DSG şanzıman bulunmaktadır.

Benzersiz bagaj kapağı açma sistemi olan TwinDoor, nefesinizi kesecek orijinal bir teknik tasarımdır. Bagaja küçük eşyalar koymak isterseniz, klasik sedan tip gövdede olduğu gibi sadece bagaj kapağını açabilirsiniz.

Yeni Superb modelinin çamurluklarının yan tarafına kadar gelen sıra dışı biçimdeki farları aracın ön kısmına dinamik bir görüntü vermektedir. Farlar güçlü ve baskın bir özellik oluşturur ve aracın görmezden gelinemeyecek zarif tasarımının bir parçasıdır.

Škoda Superb modelinin üç donanım versiyonu bulunmaktadır. Siyah Ray Comfort kabin, Stromboli süslemeler ve krom kaplı aksesuarlar ile tamamlanmıştır. Mirage süslemeli Rubicon kabin ile Ambition versiyonunda üç kollu deri direksiyon simidi ile deri vites kolu ve el freni bulunmaktadır. En üst seviyedeki Elegance versiyonunun özgün Felicity kabininde Noblesse ahşap panelli süslemeler bulunmaktadır.

Güvenlik anlamında Superb’in gerçekten sınıfının en üstünü olduğu, bağımsız bir kuruluş olan Euro-NCAP tarafından yapılan testlerde en yüksek puan olan beş yıldız almış olmasıyla teyit edilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir