Otomobil YorumlarıToyota

Toyota Land Cruiser Yorumları

Toyota Land Cruiser ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Toyota’nın en güçlü motoru Land Cruiser V8, 6 ileri otomatik şanzıman ve 4,5 litrelik dizel motoru ile 100 kilometrede 9,5 litre yakıt tüketimi sunuyor. Toyota ürün gamında en güçlü motorlardan biri olan, asfaltta olduğu kadar arazide de esneklik ve benzersiz bir sürüş performansı sunan 4.5 t. V8 motor, 100 Kilometreye 8,9 saniyede ulaşıyor. Land Cruiser V8, otomatik şanzımanı ile sürücüye minimum gayret ile yumuşak ve zahmetsiz bir sürüş sağlarken gelişmiş çift değişken kanatlı turbo kompresörle takviye ediliyor.

Land Cruiser Çoklu arazi Seçimi (MTS) ile 5 ayrı arazi modu bulunan Toyota Land Cruiser V8, Çoklu Arazi Monitörü’nden çevreyi farklı kamera açılarından izlemeye olanak veriyor. Yenilenen Land Cruiser V8, arazide sürüş hakimiyetine olanak veren Arazi Kullanımı Destek Sistemini (Crawl Control) dünyada ilk defa Off-road dönüş desteği özelliği ile donatarak 3 noktalı dönüşlerin gerektiği dar dönüşlerde sürüş hakimiyetini artırmak için tasarlandı.

Land Cruiser Yeni ön panjuru ve tamponuyla birlikte yeni ön sis lambaları, entegre sinyal lambaları ve kameralı yan aynalar, krom yan çıtalar ve arka lambalar ve modern 18 inç alüminyum alaşımlı jantlar yenilenen Land Cruiser V8’in görünümünü tamamlayan unsurlar oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir